Opinie

Opinie i referencje Wea Przeprowadzki Lublin

Nie musisz nam wierzyć na słowo - uwierz naszym Klientom

Jednym z podstawowych instrumentów budowania pozycji marki firmy przeprowadzkowej jest obecnie Internet. Prawie każda firma przeprowadzkowa operująca na rynku polskim ma swoją własną stronę www. Niestety – samo posiadanie strony internetowej często nie idzie w parze z profesjonalizmem wykonywanych usług, a zapewnienia o „szybkim czasie realizacji i bezpieczeństwie przewożonego mienia” pozostają tylko pustymi hasłami na ekranie komputera.

Aby pomóc naszym przyszłym klientom w wyborze profesjonalnej firmy poprosiliśmy naszych dotychczasowych Klientów o listy referencyjne. Ich zeskanowane wersje umieszczamy na naszej stronie internetowej – w ten sposób nasi przyszli klienci będą mieli dostęp do szerokiej wiedzy i opinii osób i firm dotyczącej wykonywanych przez nas usług i będą mogli dokonać trafnego wyboru powierzając cały swój majątek firmie przeprowadzkowej.

Wiele firm transportowych, zwłaszcza tych operujących „w szarej strefie”, podkreśla jakość swoich usług, nie dokumentując tego w żaden sposób. Czy wykazali się sprawnością i dyskrecją? Czy ich dotychczasowi klienci byli zadowoleni? Niewiadomo. Dlatego szukajmy referencji!

Oto niektóre listy referencyjne firmy Przeprowadzki Wea Lublin. Naciśnij na grafikę poniżej, żeby powiększyć list.

Urząd Transportu Kolejowego

Lublin, 12 lipca 2017

REFERENCJE

Jest nam bardzo miło zaświadczyć, że korzystalismy z usług firmy WEA Przeprowadzki Lublin w zakresie organizowanego przez nią przewosu do nowej siedziby mienia ruchomego urzędu (meble, sprzęty, dokumenty, itp.) Z realizacji przedmiotowej usługi oraz ze współpracy z ww. firmą jestesmy bardzo zadowoleni.

Informuję, że WEA Przeprowadzki Lublin wyróżnia się zaangażowaniem i sprawnym wykonaniem powierzonych obowiązków. Godny uznania jest sposób, w jaki firma podchodzi do klienta. Nasze potrzeby i wymagania zostały celnie zrozumiane i zrealizowane bez zarzutu.

Koszty oferowanej usługi są rozsądne, a ustalone terminy zostały dotrzymane. Podczas naszej współpracy firma WEA Przeprowadzki Lublin przestrzegała ustalonego czasu realizacji zlecenia.

Dlatego bez wahania polecamy korzystanie z usług firmy WEA Przeprowadzki Lublin każdemu, komu zależy na najwyższej jakości usługi.

Agencja Rynku Rolnego

Lublin, 2014-09-19

LIST REFERENCYJNY

Niniejszym potwierdzamy, że nasz Oddział korzystał z usług firmy WEA Przeprowadzki Lublin. Zorganizowana usługa przebiegała sprawnie, zgodnie z harmonogramem, pracownicy Wea wykazali się zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Potwierdzamy, że firma Wea Przeprowadzki Lublin bardzo dobrze wywiązała się z zawartej umowy.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Lublin, dnia 22 sierpnia 2014 r.

LIST REFERENCYJNY

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie pragnie podziękować firmie WEA 20-318 Lublin, ul. Rudlickiego 3 lok 43 za profesjonalne przeprowadzenie naszego archiwum zakładowego do nowej siedziby.

Firma ta wykonała powierzone zadanie bardzo fachowo i niezwykle sprawnie. Bardzo dbry kontakt z Panem Sławomirem Wolińskim pozwalał na uwzględnienie wszystkich naszych sugestii związanych z terminem i organizacją pracy. Doświadczeni pracownicy ww. firmy służyli radą zarówno na etapie pakowania jak i pomagalinam zorganizować przestrzeń pracy w nowej siedzibie.

Firma WEA jest godnym polecenia parterem, a nasza instytucja jest bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy.

Fundacja Inicjatyw Lokalnych

OPINIA

Pragniemy podziękować firmie Wea Przeprowadzki Lublin za zaangażowanie oraz profesjonalizm wykazany w procesie relokacji naszej Fundacji. W trakcie procesu wyboru firmy przeprowadzkowej oferta firmy Wea Przeprowadzki Lublin okazała się być najatrakcyjniejsza zarówno pod względem parametrów kosztowych, jak również profesjonalnego podejścia do przeprowadzek. W czasie przeprowadzki firma Wea Przeprowadzki Lublin wykazała się precyzyjnym planowaniem, elastycznością działania, bardzo sprawną realizacją oraz życzliwą postawą pracowników. Relokacja została zrealizowana terminowo, wzorowo i rzetelnie. Naszym zdaniem firma Wea Przeprowadzki Lublin jest doświadczonym i godnym polecenia partnerem.

Fundacja Inicjatyw Lokalnych

Unizeto Technologies SA

Lublin, dn. 04.09.2012 r.

REFERENCJE

Niniejszym listem referencyjnym potwierdzamy, że korzystalismy z usług firmy Wea Przeprowadzki Lublin w zakresie organizacji przeprowadzki naszego biura i rekomendujemy tę firmę jako doświadczonego i rzetelnego usługodawcę. Przeprowadzka obejmowała przewiezienie wszystkich stanowisk pracy naszych pracowników oraz rozlokowanie ich w nowej siedzibie firmy. Ekipy tragarzy pracowały zgodnie z narzuconym z naszej strony grafikiem prac, umożliwiając sprawną kontynuację działalności przedsiębiorstwa po zakończeniu relokacji.

O wyborze firmy Wea Przeprowadzki Lublin zdecydowała najbardziej korzystna oferta cenowa, zaplecze techniczne firmy, oraz doświadczenie – przekonały nas zwłaszcza liczne referencje i pozytywne opinie o tej firmie. Usługa w pełni spełniła nasze oczekiwania, w związku z tym również unizeto Technologies SA z przyjemnością może dołączyć do grona zadowolonych usługobiorców Wea Przeprowadzki Lublin i polecać ją jako godnego zaufania partnera. Z poważaniem – Administrator Biura /pieczatka i podpis/

Plaza Lublin

CHR Plaza Lublin /adres/

Lublin, dnia 29 sierpnia 2012

LIST REFERENCYJNY

Niniejszym listem potwierdzamy, że korzystaliśmy z usług firmy Wea Przeprowadzki Lublin przy organizacji transportu dla CHR Lublin Plaza i jestesmy zadowoleni ze świadczonych przez tę firmę usług. Przedstawiciel firmy Wea Przeprowadzki Lublin udzielił nam fachowej pomocy przy zaplanowaniu całego przedsięwzięcia w bardzo profesjonalny sposób, uwzględniając potrzeby naszej firmy. Dwie ekipy pracowników firmy Wea Przeprowadzki Lublin bardzo dobrze wykonały zlecone zadania. Transport odbył się szybko i sprawnie. Serdecznie polecamy Państwu korzystanie z usług firmy Wea Przeprowadzki Lublin jako firmy solidnej i profesjonalnej. Z poważaniem /pieczątka i podpis/

Metlife Amplico

Amplico Life S.A. /adres/

Warszawa, dn. 08.07.2011 r.

LIST REFERENCYJNY

Firma Usługowo-Handlowa Studio WEA s.c. Anna Wolińska i Sławomir Woliński wykonała dla Amplico Life SA usługę przeprowadzki biura regionalnego w Lublinie wraz z transportem na trasie Lublin – Warszawa. Usługa w tym zakresie przebiegła sprawnie i firma WEA w pełni dostosowała się do wymagań logistycznych Amplico Life S.A. Wszelkie ustalenia szczegółów przeprowadzki z Panem Sławomirem Wolińskim – współwłaścicielem firmy – były rzeczowe i przebiegały szybko. On sam przez cały czas osobiście nadzorował przeprowadzkę i dał sie poznać jako osoba kompetentna i odpowiedzialna. Możemy polecić formę Wea s.c. jako partnera przy przeprowadzkach.

/pieczątka i podpis/

FILHARMONIA LUBELSKA

(...) potwierdzamy, że korzystaliśmy z usług firmy Wea Przeprowadzki Lublin w zakresie organizacji przeprowadzki Filharmonii Lubelskiej i rekomendujemy tę firmę jako doświadczonego i rzetelnego usługodawcę. (...) Transport odbył sie profesjonalnie, z troską o powierzone firmie Wea mienie. O wyborze firmy Wea zdecydowała najbardziej korzystna oferta cenowa, jak i zaplecze techniczne firmy oraz doświadczenie. Na naszą decyzję wpłynęły też pozytywne opinie o tej firmie.

PZU ŻYCIE

PZU Życie SA Oddział w Lublinie z przyjemnością informuje, że od 2006 roku do chwili obecnej stale współpracujemy z firmą Wea Przeprowadzki Lublin w zakresie przeprowadzek firmowych jak również usług transportowych na potrzeby Naszych jednostek. Indywidualne podejście do klienta, a także profesjonalizm pracowników oraz zaplecze techniczne firmy pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie realokacji. (...) Polecamy firmę Przeprowadzki Wea Lublin (...).

Makro

Hala Makro Lublin współpracuje z firmą Wea s.c. w zakresie transportu wielogabarytowych artykułów przemysłowych do naszych klientów od dnia 01.02.2007 r. Firma realizuje codzienne zlecenia w sposób rzetelny i punktualny. Nie wpłynęły również żadne reklamacje ze strony naszych klientów. Dotychczasowa współpraca wykazała, że firma Wea Przeprowadzki Lublin jest solidnym i godnym zaufania partnerem.

URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO

(...) Informuję, że WEA Przeprowadzki Lublin wyróżnia się zaangażowaniem i sprawnym wykonaniem powierzonych obowiązków. Godny uznania jest sposób, w jaki firma podchodzi do klienta. Nasze potrzeby i wymagania zostały celnie zrozumiane i zrealizowane bez zarzutu.

Koszty oferowanej usługi są rozsądne, a ustalone terminy zostały dotrzymane. Podczas naszej współpracy firma WEA Przeprowadzki Lublin przestrzegała ustalonego czasu realizacji zlecenia. (...)

GARDZIENICE

Firma Wea Przeprowadzki Lublin zawsze w sposób perfekcyjny, profesjonalny i odpowiedzialny postępowała z przenoszonymi i przewożonymi cennymi obiektami rzeźbiarskimi, zachowując przy tym stosowną ostrożność. (...) Firma Wea Przeprowadzki Lublin to firma godna polecenia, doskonale wywiązująca się z terminów, niezwykle punktualna, konkretna i bardzo dobrze zorganizowana. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, sprawnie realizująca powierzone zadanie, (...)

TRADIS

ragniemy podziękować firmie Wea Przeprowadzki Lublin za sprawnie i szybko wykonaną usługę przeprowadzki. W naszej ocenie firma wykazała się profesjnalizmem i terminowością przy realizacji powierzonych zadań. Współpraca z biurem Wea Przeprowadzki Lublin przebiegała płynnie a pracownicy wykazali się dużą elaztycznością i starannością. Możemy polecić firmę Przeprowadzki Wea każdemu, komu zależy na profesjonalnej i sprawnej przeprowadzce.

POLSKIE STOWARZYSZENIE PRZEPROWADZKOWE

Współczesna przeprowadzka, to w głównej mierze zadanie logistyczne. Dobrze zaplanowana i zorganizowana zapewnia wysoką jakość i terminowość. Lubelska firma WEA od lat specjalizująca się w przeprowadzkach zapewnia te standardy i cieszy się na regionalnym rynku wysoką renomą. Witamy ją w gronie naszego Stowarzyszenia jako kolejnego specjalistę od profesjonalnych usług –przeprowadzkowych. Mamy nadzieję, że przyznany firmie WEA Certyfikat Członkowski PSP będzie otwierał jej kolejne drzwi do rynku usług w Polsce. Życzę firmie wielu sukcesów w usługach przeprowadzkowych i rekomendujemy jej usługi wszystkim potencjalnym klientom.

W9 INVESTMENT

Jest mi bardzo miło polecić firmę Wea Przeprowadzki Lublin, jako solidnego partnera w branży transportowej. Wea Przeprowadzki Lublin zajęła się przeprowadzką siedziby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości na ul. Wojciechowską 9a w Lublinie. Najbardziej korzystna oferta pod względem cenowym szła w parze z profesjonalizmemi punktualnością pracowników Wea. Oprócz przenoszenia zwykłego wyposażenia biurowego warto odnotować fakt przewozu 600-kilowego sejfu, podczas którego pracownicy firmy Wea wykazali się dużym doświadczeniem. (...)

BRODR. JORGENSEN SA

Wielokrotnie korzystalismy i zamierzamy korzystać w przyszłości z usług transportowych świadczonych przez firmę Wea, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracownicy firmy Wea są punktualni, zachowują się w sposób profesjonalny i legitymują się dużym doświadczeniem i kulturą osobistą. Zaplecze techniczne firmy jest jak najbardziej odpowiednie przy realizacji powierzanych projektów logistycznych. W związku z powyższym polecamy firmę Wea Przeprowadzki Lublin, jako solidnego partnera w branży transportowej.

POLITECHNIKA LUBELSKA

Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej z przyjemnością udziela rekomendacji firmie Przeprowadzki Wea Lublin. W związku z modernizacją budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej firma Przeprowadzki Wea Lublin od roku realizuje dla nas kopleksowe usługi transportowe. Wszystkie prace (przemieszczanie mebli, urządzeń technicznych, w tym gabarytowych) wykonywane są w sposób profesjonalny, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, szybko i przy użyciu wysokiej klasy zaplecza technicznego.

RAIFFEISEN BANK

(...) Podczas relokacji firma WEA wykazała się precyzyjnym planowaniem, elastycznością działania, sprawną realizacją, a także życzliwą postawą pracowników. Relokacja została zrealizowana terminowo, wzorowo i rzetelnie, na podstawie podpisanej wcześniej umowy transportowej. Naszym zdaniem firma Wea Przeprowadzki jest doświadczonym i godnym polecenia partnerem gotowym do realizacji najbardziej skomplikowanych przeprowadzek.

PHILIP MORRIS

Pragnę podziękować firmie Wea za szybką i sprawną pomoc przy przewożeniu sprzętu służącego do akcji marketingowych. Z usług tej firmy korzystałem już trzykrotnie, za każdym razem pracownicy mimo dużego obłożenia pracą w wyznaczonym terminie i miejscu zrealizowali polecone im zadanie.

Wysoka kultura osobista, profesjonalizm oraz chęć pomocy pracowników firmy Wea sprawiły, iż proces relokacji sprzętu przebiegł za każdym razem szybko i w przyjemnej atmosferze. (...)