Transport pianin

Transport pianin Lublin

Transport pianin to niełatwe zadanie. Masa pianina czy fortepianu (od 180 do 500 kg) zamknięta w delikatnej obudowie wymaga od transportujących szczególnych predyspozycji i umiejętności. Przewóz pianina nie polega jedynie na „przetarganiu” instrumentu z miejsca na miejsce!

Posiadamy odpowiedni osprzęt: pasy i wózki, a przede wszystkim zgrany zespół, któremu żadne schody czy wąskie klatki schodowe nie są straszne. Transport pianin z Wea przeprowadzki Lublin przebiega szybko i bezstresowo.

Cena przewozu

Cena transportu pianin i fortepianów kształtuje się od następujących czynników:
- od piętra w miejscu załadunku i rozładunku oraz obecności windy.
- od usytuowania schodów na klatce schodowej.
- długości trasy przewozu pianina.
- wartości pianina i stosowanych specjalistycznych zabezpieczeń.
Cena w zależności od wyżej wymienionych warunków powinna zamknąć się w kwocie: 200-450 PLN.

Sprzęt nagłaśniający

Drogi i delikatny sprzęt nagłaśniający często jest również duży gabarytowo. Dzięki naszemu doświadczeniu przewieziemy i pomożemy zainstalować wszystkie urządzenia, instrumenty i wyposażenie, nawet te bardzo duże, a małe sprzęty, kable i lampy fachowo i starannie zabezpieczymy.
Z Przeprowadzki Wea wszystko będzie grało!

Filharmonie i teatry

Dzięki naszemu doświadczeniu (np. wieloletnia współpraca z Filharmonią Lubelską) oraz sprawnemu planowaniu każdej przeprowadzki często podejmujemy się współpracy z placówkami kulturalnymi, zarówno w celu przeprowadzenia całego teatru, jak i mniejszych przewozów rekwizytów teatralnych czy części sceny. Wiemy również, jak zabezpieczać drogie stroje oraz kostiumy. Zapraszamy!

Instrumenty muzyczne

Dzięki naszym wcześniejszym doświadczeniom Wea Przeprowadzki jest wyborem numer jeden wśród Klientów, którzy chcą przewieść duże instrumenty. Przetransportujemy Twoje instrumenty z wszystkimi zasadami bezpieczeństwa i profesjonalizmu!

  • Harfy
  • Organy
  • Fortepiany
Transport pianin

Rozumiemy że pianino pianinu nie równe – nasz przedstawiciel może przyjechać do Państwa wcześniej, aby wymierzyć instrument w celu przygotowania dla niego odpowiedniej obudowy.

Ze względu na gabaryty podczas transportu pianina narażony na uszkodzenie jest nie tylko instrument. Po naszej wizycie sąsiedzi i administracja budynku nie będą narzekać na porysowane tynki i zniszczone ściany.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni przez eksperta od strojenia pianin i fortepianów, którego usługi polecamy po dowiezieniu instrumentu na miejsce.

Pianina są przenoszone na specjalistycznych pasach lub wózkach, a następnie zostają starannie zabezpieczone na pokładzie samochodu dostawczego. Nowe pianino dotrze do celu w nienaruszonym stanie i nie tylko Państwa utalentowane dzieci, ale i wnuki będą się nim cieszyć.

To wszystko sprawia, że często spotykamy się z wyrazami uznania, a nawet podziwu ze strony zadowolonych klientów.

Transport pianin z Wea przeprowadzki Lublin to dobry wybór. Skontaktuj się z nami i umów datę transportu!