Przeprowadzki firm

Usługi dla firm i instytucji Lublinie

Przeprowadzki WEA oferuje najkorzystniejszą w województwie lubelskim ofertę przeprowadzek firm i biur. Podczas planowania przeprowadzki przedsiębiorstwa pamiętamy, że kluczowa jest nie tylko najbardziej konkurencyjna cena, bezpieczeństwo, dyskrecja i jakość usług – ale przede wszystkim krótki czas wykonania usług. Zamawiając przeprowadzkę w firmie Wea Przeprowadzki Lublin możecie być Państwo pewni, że Wasz czas nie będzie marnowany.

Według Państwa życzeń nasz przedstawiciel pomoże tak zaplanować proces logistyczny, aby działalność Państwa firmy nie była zakłócona. Jakakolwiek reorganizacja miejsca pracy będzie miała minimalny wpływ na działanie biura. Jeśli będzie tego wymagało zminimalizowanie skutków w funkcjonowaniu Państwa firmy nasi pracownicy będą pracowali 24 godziny na dobę lub zaoferują tzw. usługę weekendową, aby podstawowa działalność biura była przywrócona już w poniedziałek po realokacji.

Transport sejfów i kas pancernych

Transport sejfów i ciężkich kas pancernych to praca wymagająca dużej wiedzy i wielkiego zaangażowania. Do tej pory wykonywaliśmy usługi na zlecenia banków, uniwersytetów oraz różnych firm w Lublinie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Przeprowadzki pracowników

Zajmiemy się kompleksową przeprowadzką Twoich nowych pracowników z innych części Polski a nawet Europy - dzięki naszej usłudze w innych językach - po angielsku i francusku, możemy obsługiwać Twoich klientów i kontrahentów z zagranicy.

Komputery i serwery

W ramach naszych usług świadczonych dla firm, często spotykamy się z koniecznością wsparcia działania zespołów IT w większych instytucjach.  Nasze doświadczenia w tym zakresie zdobywaliśmy realizując tego typu usługi dla wielu lubelskich przedsiębiorstw, w tym firm z branży IT.

Właśnie dlatego, oprócz standardowej obsługi pakowania, zabezpieczania i przewozu sprzętu komputerowego, oferujemy również usługi:

  • Odłączenia kompletnych zestawów komputerowych (wraz z urządzeniami peryferyjnymi) z sieci LAN oraz elektrycznej,
  • Ponownej podłączenie sprzętu na nowym stanowisku pracy,
  • Rozprowadzenie okablowania w kanałach biurek.
  • Przewóz serwerów

1. Wycena i planowanie

Jednym z kluczowych aspektów wyboru oferty firmy przeprowadzkowej jest krótki czas realizacji usługi. Planowana przeprowadzka nie musi się wiązać z wymiernymi stratami dla firmy z powodu utraty korzyści finansowych wskutek długotrwałej, przeciągającej się przerwy w prowadzeniu działalności.

Dlatego odpowiednio wcześniej, na życzenie Klienta, wycenimi usługę, pomożemy zaplanować proces logistyczny i dostarczymy materiały pakowe, takie jak kartony i folie – wszystko dla Państwa wygody!

2. Inwentaryzacja mienia firmy

W momencie przeprowadzki nadarza się doskonały moment by wykonać prace inwentaryzacyjne środków trwałych pozostających na wyposażeniu firmy.

W czasie przenoszenia wyposażenia biura do nowej siedziby, dostęp do wszystkich mebli i sprzętów jest ułatwiony. Wykonanie inwentaryzacji w tym momencie możesz powierzyć pracownikom firmy Wea Przeprowadzki, a sposób inwentaryzacji i opis przedmiotów będzie ustalony w zależności od Państwa potrzeb.

Nasi pracownicy – na Państwa życzenie – wykonają również dokumentację fotograficzną przeprowadzanych pomieszczeń – przed i po wykonanej usłudze.

3. Zabezpieczenie budynku

Właściwe zabezpieczenie budynków i pomieszczeń pozwala uniknąć szeregu uszkodzeń, które mogą wystąpić podczas usługi przeprowadzki. Zniszczone windy, obite narożniki ścian, zadrapane drewniane schody czy uszkodzone posadzki i barierki to tylko niektóre wstydliwe problemy, których staramy się uniknąć.

Jeszcze przed rozpoczęciem realizacji usługi w budynku, przygotowujemy lokalizację do planowanych prac, często konstruując zabezpieczenia pod wymiar, np. wind i klatek schodowych.

Biorąc pod uwagę koszt wykończenia nowego domu, mieszkania czy biura rozumiemy, że miejsce może być tak samo cenne jak ruchome przedmioty nam powierzone. Dlatego pamiętaj, że nasze ubezpieczenie pokrywa również miejsce prowadzonych przez nas prac.

4. Montaż i demontaż mebli

Zajmujemy się również montażem i demontowaniem skomplikowanych zestawów meblowych – stanowisk pracy w Państwa firmie, regałów, mebli biurowych. Poszczególne części odpowiednio numerujemy i zabezpieczamy tak, aby meble mogły być złożone odpowiednio później w nowej lokalizacji, a złożone meble rozłożymy według Państwa instrukcji.

5. Przewóz specjalistycznego sprzętu

Transportujemy delikatny sprzęt medyczny, taki jak fotele dentystyczne, sprzęt diagnostyczny czy laboratoryjny.

Archiwa firmowe i biblioteki

Przygotowane przez nad kartony idealnie nadają się do pakowania dokumentów, segregatorów i teczek – dzięki oznaczaniu poszczególnych pudeł przeprowadzki zorganizowane przez firmę WEA przebiegają szybko i sprawnie – przewożony towar rozkładany jest na miejsce bez pomyłek i w „mgnieniu oka”.

Zachowujemy dyskrecję na temat przewożonych przez nas dokumentów i realizowanych projektów, a dzięki dodatkowej umowie możecie Państwo powierzyć nam dokumenty z ważnymi danymi osobowymi i informacjami dotyczącymi działalności firmy.

Na życzenie klienta załadowany samochód może zostać zaplombowany w obecności wydelegowanego pracownika Państwa firmy i odplombowany na docelowej lokacji – również w obecności Państwa przedstawiciela.

Zarezerwuj swój transport

Zaplanuj swój przewóz z Wea Przeprowadzki Lublin

WYNAJEM PRACOWNIKÓW

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy i nie chcesz zawracać głowy sąsiadom i znajomym? Nie masz czasu zająć się szczegółami przy przenosinach do nowego mieszkania lub biura?

Wynajmij naszych tragarzy – bez samochodu przeprowadzkowego

Koszt wynajmu pracownika to 30 zł netto / godzinę. Dojazd na terenie Lublina i Świdnika jest darmowy – koszt dalszego wyjazdu jest uzgadniany indywidualnie. Minimalny czas wynajmu to dwie godziny.