Praca charytatywna

praca charytatywna

Praca charytatywna – działamy na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Z inicjatywy Sławomira Wolińskiego praca charytatywna jest wpisana w misję firmy. Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności firma Wea Przeprowadzki Lublin uczestniczy w licznych akcjach charytatywnych na zasadzie wolontariatu, pomaga w organizacji imprez kulturalnych i sponsoruje zawody sportowe.

Osoby i instytucje, które potrzebują naszej pomocy w realizacji swoich celów statutowych powinny kontaktować się z nami pod numerem telefonu 0-696-898-413.

Praca charytatywna pomóż dzieciom przetrwać zimę podziękowanie
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, Lublin 2017

Zawody wspinaczkowe BoulderFEST08

Sponsorowaliśmy zawody wspinaczkowe BoulderFEST08 Lublin 27-28 marca 2010. Co roku BoulderFest w Lublinie to wspaniałe widowisko wspinaczkowe w wykonaniu najlepszych. Jest nam bardzo miło dołączyć do grona wyśmienitych firm i jednostek samorządu wspierających międzynarodowe zawody sportowe w Lublinie.

Boulderfest08

Firma Przeprowadzki Wea Lublin, oprócz swojej regularnej działalności, stara się uczestniczyć i pomagać w organizacji ciekawych imprez kulturalnych i sportowych w Lublinie,” mówi Piotr Woliński z firmy Wea.

„Góry zawsze przyciągały osoby nieprzeciętne, zawodnicy z Lublina reprezentują naprawdę wysoki poziom. Na terenie miasta jest już kilka obiektów wspinaczkowych. Mamy nadzieję, że wspieranie przez nas takich imprez zachęci mieszkańców Lublina do tej ciekawej formy spędzania wolnego czasu. Kilku naszych doświadczonych tragarzy ćwiczy wspinaczkę amatorsko już od kilku lat!”

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta

Firma Wea Przeprowadzki uczestniczy w licznych akcjach charytatywnych na zasadzie wolontariatu. Od 2009 roku podjęła się stałej współpracy z Towarzystwem Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Lubelskie w Lublinie.

Brat Albert
Praca charytatywna

„Poza regularną działalnością, nasza firma chętnie angażuje się w różnego rodzaju prace na rzecz potrzebujących. Wspieramy też kulturalne akcje typu non-profit,” mówi Piotr Woliński z firmy Wea. „Uważamy się za firmę odpowiedzialną i zaangażowaną społecznie. W miarę naszych możliwości staramy się pomagać w rozwiązywaniu problemów lokalnej społeczności – oczywiście bezpłatnie”.

Wsparcie relacji z 33. Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *